Apie mus

UAB Premipakas įsikūrė 2003 metais. Pagrindinės įmonės veiklos – prekyba naujais ir naudotais automobiliais bei jų nuoma.

Lietuvoje prekiauti iš Italijos atgabentais automobiliais ir skleisti itališką (europietišką) automobilių verslo kultūrą kilo septynerius metus pradirbus Italijos automobilių rinkoje. Nuo tada (2010 metų) ir atsirado Autoitalija.lt – UAB Premipakas prekinis ženklas, kurio vertė bus didinama vadovaujantis iki šiol mažai Lietuvos automobilių versle naudotais skaidrumo ir patikimumo principais.

Autoitalija nuolatos bendradarbiauja su daugiau nei dvidešimčia Italijos automobilių prekybos įmonių, kurių automobiliai tiekiami pardavimui automobiliais prekiaujančioms įmonėms Lietuvoje ir kitose pabaltijo šalyse.

Autoitalija užsiima ne tik naujų ir naudotų automobilių prekyba bei nuoma, bet ir siūlo papildomas paslaugas: keičia senus automobilius į naujesnius ar naujus, suteikia garantijas parduodamiems automobiliams, klientui pageidaujant atstovauja jį automobilį registruojant, apdraudžiant, atliekant valstybinę techninę apžiūrą, vykdo popardaviminį aptarnavimą partnerių servisuose, gali patobulinti automobilį - padidinti galingumą ar padaryti jį ekonomiškesniu su www.galingas.lt, taiko visus LR įstatymuose numatytus atsiskaitymo būdus ir parduoda automobilius išperkamosios nuomos būdu (lizingu).

Kiekvienas, kad ir vienkartinis klientas Autoitalijai yra svarbus ir laukiamas, todėl daug dėmesio skiriama gerinant automobilių įsigijimo sąlygas ir stengiamasi lanksčiai reaguoti į jų poreikius. Tai atsiperka ir duoda pelną. Pastoviems klientams, kurių turima daugiausiai, skiriama daugiausiai dėmesio ir taikoma lanksti nuolaidų sistema. Jie gerai žino, kad niekada nebus apgauti ir kad iškilus nenumatytai problemai viskas bus išspresta geranoriškai, siekiant tolimesnio ilgalaikio bendradarbiavimo. 

Apie svetainę. www.autoitalija.lt (kaip ir Facebook puslapis) – atnaujinamas kasdien. Iškart po automobilio nupirkimo Italijoje jo skelbimas atsiranda svetainėje ir jį galima rezervuoti, pirkti jo dar neparvežus į Lietuvą.

Jūsų patogumui galima užsisakyti naujienas elektroniniu paštu siųsdami prašymą elektroninio pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba prisijungdami prie autoitalija.lt naujienų grupės taip pat naujienas galite prenumeruoti ir RSS srautu.