KODĖL MES?

Dauguma mūsų automobilių nenauji, todėl galime klientams pasiūlyti gana daug privalumų turinčius automobilius už patrauklią kainą. Esame automobilių importuotojai, tad automobilius nuomai perkame geriausiomis kainomis ir gauname geriausią kokybę.

Mūsų nuomojamų automobilių parkas dabar sudaro daugiau nei šimtą automobilių ir kasmet auga. Nuolat siekiame pasiūlyti naujų paslaugų ar palankesnes nuomos sąlygas.

Šiuo metu parką atnaujiname daugiausiai paprastais ar įkraunamais hibridiniais automobiliais bei planuojame įsigyti kuo daugiau elektra varomų automobilių.

Stengiamės turėti konkurencingas kainas rinkoje, nuolat siekime kokybės ir lankstaus klientų poreikių tenkinimo. Todėl mūsų klientų gretos sparčiai auga.

Siekiant sumažinti nuomos kainas - atsisakėme ofisų, išsikėlėme į Uteną, kur pigesnis draudimas, remontas, kiti kaštai bei esame arčiau rytų Lietuvos klientų.

Mūsų automobiliai pasižymi gera technine būkle, nes nuolat tikrinami ir prižiūrimi.

Nuolat ieškome naujų idėjų bei paslaugų mūsų verslui, tai mus išskiria iš daugybės konkurentų.

Visada įvertiname savo klientų pastangas, kurie automobilius eksploatuoja gerai, grąžina švarius, nuplautus ir tvarkingus, laikosi sutartų sąlygų ir nepažeidinėja kelių eismo taisyklių, neviršija greičio.  Jie visada gauna nuolaidas ir yra gerbiami jų norai.

Pastoviems klientams – didelės nuolaidos, net jei automobilis nuomojamas trumpam laikotarpiui. Iš jų niekada neimame užstatų ir automobilio rezervacija yra smarkiai supaprastinta.

Asmeninės kainos pasiūlymas - stengiamės lanksčiai reaguoti į kiekvieno kliento poreikius ir galime pasiūlyti kainas pagal jų poreikius.

Pvz. Automobilio nuomos kaina mėnesiui pagal kainininką yra 360Eur ir mėnesinis nemokamų kilometrų kiekis – 4000km.

Nuomininkas per mėnesį pravažiuos iki 3000 km. 

Mūsų pasiūlymas greičiausiai būtų – 300Eur mėnesiui ir 3000km nemokamų kilometrų. 

Suteiksime pakaitinį automobilį, jei nuomojamo automobilio nepavyksta sutaisyti per 1 darbo dieną.

Konsultuojame telefonu dėl smulkių gedimų šalinimo.

 

Mūsų paslaugų apmokestinimas yra skaidrus ir lengvai suprantamas. Nėra jokių paslėptų mokesčių.

Papildomas vairuotojas – nemokamai. Šeimos nariai arba įmonės darbuotojai gali vairuoti automobilį be įrašymo į sutartį.

Vaikiškos kėdutės – nemokamai.

Navigacija – nemokamai.

Vieni iš pirmųjų automobilių nuomos rinkoje, siūlome mobilųjį 4G TELE2 internetą ne tik automobilyje, bet visur, kur yra TELE2 ryšys - namie, gamtoje.

Klientams dažnai darome įvairių išimčių, iškilusius ginčus ar problemas sprendžiame remiantis geranoriškumo principu.

Dirbame sąžiningai, visada išrašome sąskaitas už mūsų paslaugas, mokame visus privalomus mokesčius, remiame labdaros organizacijas, stengiamės kuo efektyviau dirbti ir užtikrinti kuo mažesnę aplinkos taršą.